Skup Aut Warszawa » Skup samochodów dostawczych

Skup aut Dostawczych Warszawa

Chcesz pozbyć się swojego dostawczaka bez zbędnych formalności, niepewności i zwlekania? Skontaktuj się z nami!

Szybka wycena Twojego auta!

Jak wygląda proces skupu Twojego dostawczaka?

Proces skupu aut dostawczych jest niezwykle prosty i składa się z 3 kroków (jeżeli jesteś z poza Warszawy zadzwoń! dojeżdżamy też w okolice):

  1. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefon. Przygotuj podstawowe informacje o swoim aucie dostawczym, takie jak rok produkcji, marka oraz stan techniczny. Jeśli będzie potrzebna dodatkowa informacja, dopytamy!

  2. Na podstawie tych danych przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę. Jeśli nasza wycena będzie dla Ciebie odpowiednia, umówimy się na spotkanie w dogodnym terminie i miejscu, aby dokonać dokładnych oględzin pojazdu.

  3. Podpisujemy niezbędne dokumenty dotyczące sprzedaży Twojego samochodu dostawczego i wypłacamy pieniądze. Możesz wybrać gotówkę do ręki lub przelew bankowy, według Twoich preferencji.

I to wszystko! Zaufaj Skup Aut Dostawczych i sprzedaj swój pojazd szybko i bezproblemowo!

skup aut

Jakie auta skupujemy?

Skup aut dostawczych w Warszawie Auto Skup Pro to miejsce dla Ciebie. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, najlepsze ceny i szybkie załatwienie formalności. 

 

Samochody dostawcze przeznaczone są do przewozu stosunkowo dużych ładunków, co jest cenione szczególnie w branży remontowej, budowlanej czy przemysłowej. Auto Skup Pro docenia zalety aut dostawczych, dlatego kupimy je od Ciebie za korzystną ceną na uczciwych warunkach. U nas sprzedasz takie modele jak m.in. Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Citroen Jumpy czy Renault Trafic.

 

Odkupimy od Ciebie auta dostawcze każdej marki i z każdej półki – pojazdy z małymi przebiegami, uszkodzeniami mechanicznymi czy też wymagające napraw blacharskich lub lakierniczych. W Auto Skup Pro sprzedasz również samochody dostawcze poleasingowe oraz służbowe z tzw. kratką. Przyjmujemy różnej klasy dostawcze samochody wyprodukowane po 2005 roku. Nie jesteśmy natomiast zainteresowani autami przeznaczonymi do kasacji, modelami z kierownicą po prawej stronie oraz częściami samochodowymi. Prowadzimy skup aut Warszawa, ale również na terenie całego województwa mazowieckiego.